Navštivte Ewu na těchto stránkách:
Oficiální Stránky Ewy Farné!!!

→AKTUÁLNĚ←Toto je blog na kterém tet jsem spol s Lukassa3 a Kroupovou9 tak se prosím jukni!
Duben 2009

Jmenovka pro -MiSs*_* P@wŁi$

9. dubna 2009 v 11:57 | Suziisz
Děkuji ti za hlásek:-)

Nabídka za hlásek?!:-)

9. dubna 2009 v 11:34 | Suziisz
AhojkypohodaUž jsem tu celkem dlouho nebyla.Hmm nebude to tím že je venku nádherně?Asi ano.:-)Moji milí.Mám pro vás nabídku za hlásek.Přihlásila jsem se do jedné sputěže.ale bohužel prohrávám.A proto žádám o pomoc vás.kuk =)Když hlásneš *TADY* kde jsem pod přezdívkou Suziisz a napíšeš do komentářu kolikátý to byl hlas tak dostaneš jmenovečku.Vím že to je takové divné,ale vážně potřebuji helpnout.Tak předem děkuji.

Výsledky z 3.Kola v Son*B*

9. dubna 2009 v 10:50 | Suziisz |  Soutěže
Ahoj jistě jste si všimly že zmizela anketa ze soutěže Son*B*.Anketu jsem zastavila v den kdy měla končit.A pak jsem šla dělat diplomky a mezitím jsem měla připravený a uložený článek z vysledky v rozpsaných.A článek se mě smazal to newím proč.A pak už jsem to vážně neměla chut dělat znovu.Ale tet jsem tu taže mužeme přejít k výsledkum.

Soutěžící ve 2.Kole byly:


1.Klimik
2.Tereza
3.*Mr-s.Amie*O:-)

!A bhoužel vypadla Terezka,ale Tery nezoufej mám pro tebe bezva ceny!


CENY:
1.Místo-Certifikát,Diplom,reklama po dobu 3 týdnu
2.Místo-Certifikát,Diplom,reklama po dobu 2 týdnu
Terezka---3.Místo-Certifikát,Diplom reklama po donu 1 týdne

Bohužel jsem vám nehola poskytkout anketu abych vám tu ukázala kolik máte hlasu.A neže si budete myslet že jsem švindlovala to vážně ne:-(
Ewa Farna chystá novou desku, ale je naštíru se školou!

5. dubna 2009 v 15:02 | Suziisz |  Informace
Po loňských úspěších s deskou Ticho se zpěvačka Ewa Farna (15) rozhodla natočit další album. Plánuje se kvůli němu dokonce i přestěhovat na měsíc do Prahy. Nejdřív to však bude až o prázdninách, nechce totiž zameškat ve škole. Už tak to má prý s docházkou na hraně.

Ewa Farna chystá novou desku, ale je naštíru se školou!

"Album jsme se nakonec rozhodli natočit až o prázdninách, ve škole teď nemůžu v žádném případě zameškat. Už tak to mám kvůli koncertům dost nahnuté," svěřila se Korzu Ewa.

Ahojky nové zprávy čtěte!

5. dubna 2009 v 14:26 | Suziisz |  Blog
AHOJ moje zlatínka.!211!Musím se vám moc omluvit za to že jsem tu tak dlouho nebyla.Mám hodně práce se školou,a taky když je tak hezky chodím hodně ven.Tak proto jsem tu tak moc dlouho nebyla.Muj blog se probouzí.Zase začnu vrátila se stará Suziisz.Chci aby muj blog byla jako dřív.Jako ten starý.Tak se vracím do starých kolejí.To je pro mě ůžasná správa.Za tu dobu se mě po vás tolik moc stýskalo.TAŽE MUJ764 BLOG SE DNESKA ROZJÍŽDÍ!!!!!kikiaji

4b35cbbe9087044604c8096c0458b869.gif colorfull hearts image by AnNaBeLlEnDaNfOrD
MÁM VÁS TOLIK RÁDA A OMLOUVÁM se ještě jednou...tak so to tu užívehte společně semnou muj blog se vrací v novém KABÁTKU! !Jo a ještě jedna super novinka muj blog bám bude mýt co nabídnout,ale to je překvápko! Tak897 jo du sem dát kopu článkú.A omlouvám se za spoždění cen Son*B*.Ceny budou za chvíly! A prosím šecky má *SB* co si ještě nezměnily mou adresu blogu ať učiní do středy 3.4.09 nebo si je asi zmažu187 nemám moc ráda když se neco fláká ju? Tak se mějte nádherně a užívejte si poslední zbytky víkendu.