Navštivte Ewu na těchto stránkách:
Oficiální Stránky Ewy Farné!!!

→AKTUÁLNĚ←Toto je blog na kterém tet jsem spol s Lukassa3 a Kroupovou9 tak se prosím jukni!
Květen 2009

Zlot letos duněl

17. května 2009 v 13:13 | Suziisz |  Informace
Setkáním mladých, starších i dříve narozených rockerů se bez nadsázky dá nazvat každoroční festival vynikající muziky Zlot Bystřice.
Letošnímu ročníku pořadatelé naordinovali zpočátku mírně odlehčenou Ewu Farnou s kapelou, která je vystoupení od vystoupení lepší a lepší. Odlehčenou uvádíme proto, že kdyby měla Ewa svůj téměř dvouhodinový koncert mezi ostravským Citronem a polským heavy-metalem TSA, určitě by musela i ona více zabrat co do síly zvuku. Záležitosti zvukařů ponechejme stranou, důležité je, že Ewa má příznivce ve všech věkových kategoriích a i staří rockeři odkojení nejdrsnější kytarovou školou si při jejích písní podupávali do rytmu. Fanoušky však pořádně rozparádil ostravský Citron, nositel Zlatého slavíka, jehož muzikanti dokázali, že ještě dlouho nebudou patřit do starého železa. Zlatým hřebem večera bylo vystoupení polských TSA, se kterými si zazpívala i Ewa.


Opožděné výsledky z FINÁLE SON*B*

17. května 2009 v 12:53 | Suziisz |  Soutěže
Ahojky velice opožděně,ale přeci jenom vám přináším vísledky z finále Son*B* kde spolu soupeřily KLIMIK&*Mr-s.Amie*. A tady jsou výsledky:

CČ:

!!!Kontrola ***SB***!!!-BLESKOVKA

16. května 2009 v 19:43 | Suziisz |  Soutěže
Tak potřebuji udělat kontrolu *SB*Dofám že mi všichni napíšete.:-)

V **SB** niní mám:

Farnoušek
Klimik
Kamiseceek
Terezka:-*
*Phoebe***
x.Janynka.x
Handule
MonikaEwa
Tereza
MoniQue
Alishek:-*
*Mr-s.Amie*
VerčaxD

POKRAČUJ kliknutím na CČ (celý článek)

Omluva....

16. května 2009 v 16:19 | Suziisz
Ahojte všichni především má *SB*.Zasloužíte si omluvu že jsem tady tak dlouhou dobu nebyla,prostě jsem neměla čas.A najednou mě muj blog nejak přestal bavit.Vracím se a chci sváma zase blogařit.A proto začnu hned od podlahy.Změním dezz tetno je sice nový,ale mě se nelíbí je dočasný.No není čas na řeči chci to tady pořádně UKLIDIT:-D

P.S.BUDE BIG KONTROLA SB!