Navštivte Ewu na těchto stránkách:
Oficiální Stránky Ewy Farné!!!

→AKTUÁLNĚ←Toto je blog na kterém tet jsem spol s Lukassa3 a Kroupovou9 tak se prosím jukni!
Červenec 2009

New Název kapely:

9. července 2009 v 10:46 | Suziisz |  Informace
Bývalá kapela Ewi De Rocx májí nový název Embassy...!
Doufám že o nich uslyšíme ještě moc hezkého!:-)
Malá vzpomínka:

Zdroj:


Hledám NEW **SB** !!:)=)

9. července 2009 v 10:34 | Suziisz |  O blogu
Ahojky mé *SB* a ostatní fanoušci Ewičky!
Jak jsem dělala kontrolu *SB* tak se mi zdálo že vás mám nejak málo .
A proto chci dát šanci i vám.loveyouuu
Takže HLEDÁM NEW *SB*!http://emo-hannah.blog.cz/
!Pokud máš zájem napiš do komentářů!

Přezdívku
Adress blogu

Pravidla:
Blog by měl být o Ewičce...
A *SB* by mělo navštívit muj blog minimálně 3x týdně.

Doufám že se přihlásite budu moc ráda tak honemVaše Suziisz:)Kontrola milovaných *SB* !!

8. července 2009 v 12:33 | Suziisz |  Blog
Ahojky tak je tu kontrola *SB*
V *SB* mám:


Pokud vím:*Mrs.-Amie* končí s blogem
Monikaewa-končí s blogem
Hanulinka-Končí s blogem
???

kLIK--- celý článek:

ČTĚTE!!---PROSÍM---!!:)DOBRÁ SPRÁVA!

8. července 2009 v 12:13 | Suziisz
Ahojky *SB*
Jak se máme?Já úžasně protože jsem se rozhodla že budu v tomto blogu pokračovat.
cry-10.gif image by SaliskoTakže doufám že jste si mě jako *SB* nesmazaly.Jsem moc ráda že jsem tu zpět.Omlouvám se za nepovedenou kontrolu *SB*.A pro pořádek ji učiním znova.No nic oběhnu vás a udělám tu kontrolu *SB* a dám sem nějakou soutěž.Jsem moc ráda že jsem tu zpět a doufám že mi to vydrří a nedopadne jak minule.http://emo-hannah.blog.cz/Tak zatím čaw.

Nová kapela Ewičky!!

7. července 2009 v 19:35 | Suziisz |  Informace
Jan Lstibůrek - baskytara
Studoval hru na basovou kytaru a hudební kompozici na Konzervatoři Jaroslava Ježka, má za sebou studijní pobyt v Amsterdamu (Conservatorium van Amsterdam). Působí např. ve skupinách Toxique, Triny, Orchestr Karla Vlacha, dříve Al-Yaman (2006-08), Pájky Pájk (2003-06). Je členem doprovodných kapel Dary Rolins a Daniela Landy.
Martin Chobot - kytara
Studuje Konzervatoř Jaroslava Ježka a Arts Management na VŠE. Působil v kapelách Preweet, Bublifuck a My Own Story.

František Poborský - bicí
Začal hrát na bicí ve věku 10 let. Od té doby prošel mnoha kapelami a orchestry, se kterými procestoval střední Evropu. Mezi jeho nejvýznamnějších působení patří účinkování s kapelami Čechomor, LBP, Vilém Čok & ByPass a mnoha dalšími.Jan Steinsdorfer - klávesy
Studuje hudební kompozici na Konzervatoři Jaroslava Ježka u Karla Růžičky a klavír na VOŠ u Davida Dorůžky. Koncertoval s Orchestrem Václava Hybše, Evou Urbanovou, spolupracuje s Michalem Pavlíčkem a Varhanem. O. Bauerem. Má svůj jazzový kvintet a je člen kapely Sixin.
zdroj:Farnoušek

Ahojky....ČTĚTE!Podrobnosti co bude dál s mím blogem!--:-(

7. července 2009 v 9:46 | Suziisz
Ahojky lidi má *SB* a ostatní.Mám pro vás zprávy.Ano,dlouho sem tu nebyla ani nenapsala mojím nejmilejším *SB* taky že mě to moc mrzí.:(Omlouvám se.Ale zkrátka mě tetno blog přestal bavit,jak jsem měla muj starý blog který sem milovala tak se mě prostě zničeho nic začli mazat *SB* dokonce i nejaké rubriky.To mě prostě naštvalo,a měla sem chut založit nový blog tady tenoto.Ale tu se mě občas stalo totéž,prostě mě ten i prodhozí blog blbl a pak už mě to ani nebavilo.Jakou by ste měly chut sem chodit když napoíšete mega dlouhej článek třeba s omluvou a pulka vaší podstivé práce by se vám smazala?Já teda ne mě to užíralo,tak proto sem tu tak moc dlouho nebyla.Ráda bych v blogu pokračovala,ale viděly jste to předtím sliby chyby.Ale já své slibi obvykle plním,tak se mi tu naskýtají 3 ožnosti Bud-S BLOGEM SKONČÍM(Ale to doufám nehrozí)-nebo blog pozastavím-nebo BUDU POKRAČOVAT!?Dám sem anketu,ale nejdřív si to musím pořádně rozmyslet a nechat si to projít hlavou.Ale je fakt že s blogařením bych neskončila protože tohle mě opravdu baví.Ale mám pro vás malé překvapení s EL NOBYM.Takže se těšte.Ale vypadá to že budu pokračovat protože s tímto já asi skončit nedokážu.Tak se ještě jednou moc omlovám za to že jsem tu dlouho nebyla za to že jsem se svým *SB* beozvala,a za to že jsém sem ani nenapsala.Děkuju těm kdo si tento článek přečetli ten kdo to udělal je mě pravdové *SB* lidi mám vás moc ráda.Dám sem pár nových článku,a oběhnu vás i s omluvou.HLASUJTE V ANKETĚ PROSÍM ZÍTRA VÁM SEM NAPÍŠU JAK JSEM SE ROZHODLA.MÁM VÁS RÁDA BROUCI.:-)Jo a dám sem new dezz tak zatím ahojky:-)