Navštivte Ewu na těchto stránkách:
Oficiální Stránky Ewy Farné!!!

→AKTUÁLNĚ←Toto je blog na kterém tet jsem spol s Lukassa3 a Kroupovou9 tak se prosím jukni!
Blog

Kontrola milovaných *SB* !!

8. července 2009 v 12:33 | Suziisz
Ahojky tak je tu kontrola *SB*
V *SB* mám:


Pokud vím:*Mrs.-Amie* končí s blogem
Monikaewa-končí s blogem
Hanulinka-Končí s blogem
???

kLIK--- celý článek:

Ahojky nové zprávy čtěte!

5. dubna 2009 v 14:26 | Suziisz
AHOJ moje zlatínka.!211!Musím se vám moc omluvit za to že jsem tu tak dlouho nebyla.Mám hodně práce se školou,a taky když je tak hezky chodím hodně ven.Tak proto jsem tu tak moc dlouho nebyla.Muj blog se probouzí.Zase začnu vrátila se stará Suziisz.Chci aby muj blog byla jako dřív.Jako ten starý.Tak se vracím do starých kolejí.To je pro mě ůžasná správa.Za tu dobu se mě po vás tolik moc stýskalo.TAŽE MUJ764 BLOG SE DNESKA ROZJÍŽDÍ!!!!!kikiaji

4b35cbbe9087044604c8096c0458b869.gif colorfull hearts image by AnNaBeLlEnDaNfOrD
MÁM VÁS TOLIK RÁDA A OMLOUVÁM se ještě jednou...tak so to tu užívehte společně semnou muj blog se vrací v novém KABÁTKU! !Jo a ještě jedna super novinka muj blog bám bude mýt co nabídnout,ale to je překvápko! Tak897 jo du sem dát kopu článkú.A omlouvám se za spoždění cen Son*B*.Ceny budou za chvíly! A prosím šecky má *SB* co si ještě nezměnily mou adresu blogu ať učiní do středy 3.4.09 nebo si je asi zmažu187 nemám moc ráda když se neco fláká ju? Tak se mějte nádherně a užívejte si poslední zbytky víkendu.

Tak a jsem tu!=D

26. března 2009 v 16:17 | Suziisz
S.Ahojky...a jsem tu můj novýILH HUDBA blog.Doufám že se vám tu bude líbit stejně tak jako mě!Všechny *SB* s puvodního blogu:suziisz-music.blog.cz HeHsi dám sem.A co seS.a.n.n.i tíče soutěží a všeho možného sesense přesouvá sem takže se nic neruší.Ju?Jinak tet du naspat na muj stará blog...!Už tam vubec nebudu chodit a dávat nejaké články prostě ten :-)blog už padl ju TET JSEM TU JÁ A MUJ NOVÝ BLOG A SAMO ŽE VY!A EWA!!kuk =)Du sem dát new články atd..!

bublina


Rozcestník→Blog

26. března 2009 v 15:53 | Suziisz

 
 

Reklama