Navštivte Ewu na těchto stránkách:
Oficiální Stránky Ewy Farné!!!

→AKTUÁLNĚ←Toto je blog na kterém tet jsem spol s Lukassa3 a Kroupovou9 tak se prosím jukni!
Informace

New Název kapely:

9. července 2009 v 10:46 | Suziisz
Bývalá kapela Ewi De Rocx májí nový název Embassy...!
Doufám že o nich uslyšíme ještě moc hezkého!:-)
Malá vzpomínka:

Zdroj:

Nová kapela Ewičky!!

7. července 2009 v 19:35 | Suziisz
Jan Lstibůrek - baskytara
Studoval hru na basovou kytaru a hudební kompozici na Konzervatoři Jaroslava Ježka, má za sebou studijní pobyt v Amsterdamu (Conservatorium van Amsterdam). Působí např. ve skupinách Toxique, Triny, Orchestr Karla Vlacha, dříve Al-Yaman (2006-08), Pájky Pájk (2003-06). Je členem doprovodných kapel Dary Rolins a Daniela Landy.
Martin Chobot - kytara
Studuje Konzervatoř Jaroslava Ježka a Arts Management na VŠE. Působil v kapelách Preweet, Bublifuck a My Own Story.

František Poborský - bicí
Začal hrát na bicí ve věku 10 let. Od té doby prošel mnoha kapelami a orchestry, se kterými procestoval střední Evropu. Mezi jeho nejvýznamnějších působení patří účinkování s kapelami Čechomor, LBP, Vilém Čok & ByPass a mnoha dalšími.Jan Steinsdorfer - klávesy
Studuje hudební kompozici na Konzervatoři Jaroslava Ježka u Karla Růžičky a klavír na VOŠ u Davida Dorůžky. Koncertoval s Orchestrem Václava Hybše, Evou Urbanovou, spolupracuje s Michalem Pavlíčkem a Varhanem. O. Bauerem. Má svůj jazzový kvintet a je člen kapely Sixin.
zdroj:Farnoušek

Zlot letos duněl

17. května 2009 v 13:13 | Suziisz
Setkáním mladých, starších i dříve narozených rockerů se bez nadsázky dá nazvat každoroční festival vynikající muziky Zlot Bystřice.
Letošnímu ročníku pořadatelé naordinovali zpočátku mírně odlehčenou Ewu Farnou s kapelou, která je vystoupení od vystoupení lepší a lepší. Odlehčenou uvádíme proto, že kdyby měla Ewa svůj téměř dvouhodinový koncert mezi ostravským Citronem a polským heavy-metalem TSA, určitě by musela i ona více zabrat co do síly zvuku. Záležitosti zvukařů ponechejme stranou, důležité je, že Ewa má příznivce ve všech věkových kategoriích a i staří rockeři odkojení nejdrsnější kytarovou školou si při jejích písní podupávali do rytmu. Fanoušky však pořádně rozparádil ostravský Citron, nositel Zlatého slavíka, jehož muzikanti dokázali, že ještě dlouho nebudou patřit do starého železa. Zlatým hřebem večera bylo vystoupení polských TSA, se kterými si zazpívala i Ewa.

Ewa Farna chystá novou desku, ale je naštíru se školou!

5. dubna 2009 v 15:02 | Suziisz
Po loňských úspěších s deskou Ticho se zpěvačka Ewa Farna (15) rozhodla natočit další album. Plánuje se kvůli němu dokonce i přestěhovat na měsíc do Prahy. Nejdřív to však bude až o prázdninách, nechce totiž zameškat ve škole. Už tak to má prý s docházkou na hraně.

Ewa Farna chystá novou desku, ale je naštíru se školou!

"Album jsme se nakonec rozhodli natočit až o prázdninách, ve škole teď nemůžu v žádném případě zameškat. Už tak to mám kvůli koncertům dost nahnuté," svěřila se Korzu Ewa.
 
 

Reklama